Ons Team

 

  

Johan Verheyen

Bedrijfsleider verzekeringen

johan@JLverzekeringen.be

  

Linda Quirynen

Bedrijfsleider bank

linda.quirynen@crelan.be

Tinne Van Looveren

Zelfstandig verzekeringsadviseur

tinne@JLverzekeringen.be

 

Gerda Roovers

Onthaal en adviseur beleggingen 

gerda.roovers@crelan.be

 

Kurt Adriaensen

Adviseur kredieten

kurt.adriaensen@crelan.be

Kelly Noens

Adviseur verzekeringen

kelly@JLverzekeringen.be

Christophe Hauchecorne

Nationaal team Crelan

hoogstraten.vanaertselaerstraat@crelan.be

Wordt jij onze nieuwe bankmedewerker?

neem contacat met linda.quirynen@crelan.be

Wordt jij onze nieuwe verzekeringsmedewerker?

neem contact met johan@JLverzekeringen.be